B.A.P w MTVSessions w Singapurze (Wywiad)

Translator: Lola
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/09/bap-at-mtvsessions-in-singapore-140911.htmlZnani jako najlepsi, absolutnie perfekcyjni - jakie były wasze nie takie idealne momenty?
DH: Zadebiutowaliśmy z pełnym siły konceptem, ale śpiewaliśmy też urocze piosenki takie jak "Crash". Czuliśmy się przez to trochę zażenowani, ponieważ różniło się to od tego co wcześniej robiliśmy.
Jongup, skąd bierzesz inspirację do pisania tekstów?
JU: Tak naprawdę to Yongguk hyung pisze piosenki, ja wciąż się uczę, więc nie mam jeszcze tych momentów inspiracji.
B.A.P odwiedzili już Singapur wiele razy. Co sprawia, że wciąż chcecie tu wracać?
YJ: Singapur jest pierwszym krajem, w którym wystąpiliśmy zagranicą. Lubimy reakcje i miłość, którą otrzymujemy od tutejszych fanów.
Z jakimi wyzwaniami spotykacie się jako młoda grupa?
YJ: Nasz harmonogram był bardzo zapchany promocjami, ponieważ występowaliśmy w programach muzycznych prawie codziennie. Na początku było to dla nas bardzo ciężkie.
Jakie są różnice między promocją w Japonii i Korei?
HC: Różnicą jest że fani  są pełni pasji i entuzjazmu w czasie naszych występów, ale jeżeli chodzi o japońskich fanów to bardziej nas słuchają, nie reagują aż tak. Ale powoli stają się bardziej aktywni i lubimy tę zmianę. Lubimy też widzieć jak fani machają naszym Matoki lightstickiem!
Występowaliście już w wielu programach i na koncertach, macie jakiś pamiętny występ?
DH: Każdy występ zagranicą jest pamiętny, ale byliśmy po raz pierwszy na trasie w Europie co było dla nas niezapomnianym doświadczeniem, ponieważ był to nasz pierwszy raz i jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyliśmy!
Co znaczy dla was "B.A.P"?
YJ: Jako B.A.P jesteśmy razem od 2 lat, jesteśmy bardziej jak rodzina niż jak znajomi czy członkowie. Więc z upływem czasu, będziemy sobie bliżsi jak rodzina.
Co chcielibyście powiedzieć fanom, którzy nie mogli przyjść na nagrania?
JU: Ten program zostanie nadany, więc fani będą mogli go obejrzeć w telewizji. Dużo przygotowaliśmy na ten program i pokażemy wam fajny i charyzmatyczny występ. Fighting!
Możecie nam powiedzieć jakie są wasze dobry cechy?
JU: Lubię Himchana hyunga, jest bardzo przyjazny. Nie lubię w nim tego, że czasami przesadza we wszystkim, poza tym jest idealny!
Jesteście już idolami od 2 lat, za czym najbardziej tęsknicie z normalnego życia?
DH: Proste rzeczy, które mogliśmy robić przed debiutem, takie jak samotne zakupy i robienie rzeczy, które lubimy. Naprawdę za tym teraz tęsknimy.
Jakie są wasze złe nawyki?
JU: Himchan hyung śpi obok mnie w dormie. W czasie snu dużo się rusza i często przekracza linię wchodząc na moją stronę.
HC: Jongup robi coś podobnego. Często przechodzi na moją stronę, więc czasami ja śpię na jego połowie, a on na mojej.
Yongguk, która piosenka, z tych które napisałeś albo wyprodukowałeś, jest najbardziej szczera/napisana z głębi serca?
YG: Wszystkie piosenki, które wyprodukowałem są szczere, ale prawdopodobnie te na temat polityki najbardziej.
Są jakieś różnice pomiędzy B.A.P poza sceną i na niej?
HC: Kiedy jesteśmy poza sceną, jesteśmy śmieszni i po prostu jesteśmy sobą, normalnymi ludźmi. Ale kiedy jesteśmy na scenie pokazujemy swoją mocną, silną stronę, jak profesjonaliści.
Czy są jakieś gatunki muzyki, które chcielibyście wypróbować przy następnym albumie?
HC: Chcielibyśmy wypróbować piosenki takie jak "Excuse me". Piosenki w modnym klimacie.
Czego się nauczyliśmy będąc idolami przez 2 lata?
DH: W ciągu tych dwóch lat od debiutu, spotkaliśmy dużo różnych ludzi z różnych branż. Dużo się od nich nauczyliśmy i przeżywamy nasze życia w bardziej dojrzały sposób.
Skąd wzięło się twoje urocze ID na portalach społecznościowych?
HC: Mam starszą siostrę, więc często śmiejemy się z naszych imion. Ma ona na imię Yejin, więc często mówimy na nią Yejin Yejin.  Ja jestem Himchan, więc mówią na mnie Himchanchan, Himchan Chan i Strong Chan Chan!
Najlepsza rada jaką otrzymaliście?
HC: Ktoś nam powiedział, żebyśmy byli razem przez długi, długi czas. Żeby nasz ‘związek’ był aktywny i żył przez długi czas.
Co myślicie na temat zakazu na lip-sync w jednej stacji telewizyjnej?
DH: Musi być jakiś powód, ale pomimo tego, my jako zespół wokalny, chcemy dalej śpiewać na żywo dla fanów, ponieważ to najlepszy sposób na przekazanie tego co nam leży na sercu. Dlatego B.A.P będzie zawsze śpiewać na żywo na większości występów.
Yongguk, co myślisz o zdolnościach Jongupa w pisaniu tekstów?
YG: Tak naprawdę to nigdy nie słuchałem jego piosenek. Chciałbym posłuchać samodzielnie napisanych piosenek wszystkich członków, ponieważ możemy siebie nawzajem chwalić i dawać sobie rady.
YJ: Jongup tak naprawdę napisał tylko 8 linijek piosenki, nie całą, i ciągle powtarza w kółko te 8 linijek.

© KAvenyou | bapyessir.com #Lola (Polish)

No comments:

Post a Comment