STARCAST: Otwarte radio niespodzianka B.A.P - Where are you? What are you doing?’’polish, transla

Translator: Mizuki
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/08/starcast-baps-surprise-open-radio-where.html

Ludzie mówią, że życie jest bardziej ekscytujące i ciekawe, kiedy obfituje w różne niespodziewane wydarzenia. Jesteście zaskoczeni, że niespodziewany event-niespodzianka od B.A.P zaczął się tak nagle dzisiaj? ^^ To nie jest zwyczajna szansa, bo kanał Starcast B.A.P jest przygotowany, by pojawiać się zawsze, kiedy Babys tego chcą! Witamy się z Wami ponownie po długim czasie.


Słyszeliśmy, że Babys są ciekawe gdzie są i co robią wszyscy członkowie B.A.P, z którymi tak trudno sie spotkać. Przygotowaliśmy ten odcinek poufnie i w sekrecie. 'Niespodziankowe" otwarte radio dla Babys i jako część "Whaer are you? What are you doing?"!
Członkowie drobiazgowo sprawdzali, jak transmisja na żywo będzie przebiegać, jak będą się prezentować dla fanów i jak od razu sprawdzić wiadomości od fanów, gdy tylko się pojawią. Jak dało się wyczuć po ich minach i głosie, B.A.P także byli podekscytowani i nie mogli doczekać się spotkania z Babys po takim czasie.
W szczególności ten event był przeprowadzony za pośrednictwem naszego globalnego konta , gdyż B.A.P dbają nie tylko o koreańskich fanów, ale i każdego fana na świecie. Kiedy tylko myśli chłopaków zwróciły się ku Babys, 110,000 fanów dołączyło do eventu! Dziękujemy wszystkim! ♥Bang Yongguk i Jongup wyglądają dzisiaj jakby byli braćmi. Obaj wzięli dziś na siebie rolę specjalnych DJ audycji na żywo i pokazali płynne prowadzenie i delikatny humor, jakby byli bogami. ^^; Warto było pchać się do centrum wydarzeń i przechodzić przez tak zaciętą rywalizację? \(‘▽’)/ Dajemy im pięć gwiazdek! ★★★★★ z pełnym umiłowaniem tej kombinacji freestyle'owego Bang Yongguka i Jongupa, który trzymał się skryptu!Mimo, ze chłopcy opowiadali o swoich zwyczajach kilka razy w tygodniu, zazwyczaj w ich domu, to czas spędzony z Babys poprzez transmisję na żywo jest bardziej specjalny. Oto Daehyun, który dba o skromnego Zelo, oraz nasz dokładny pracownik [?] Zelo. Nie możemy tego przegapić, prawda?
Ostatnie doświadczenia Daehyuna, który jest dumny z siebie, bo zapewnia sobie wewnętrzną stabilność, poprzez spotkania z muzykami i koncerty oraz Zelo, który zbiera dobry przykład spotykając się z nowymi ludźmi i nawiązując nowe przyjaźnie, wydają sie być podobne. Moglibyśmy nazwać ich "roommate line", bo wydaje się że dobrze się ze sobą dogadują.Himchan, który jest wytrwałym użytkownikiem Instagramu, miał posępną minę, bo czuje, że fani nie lubią kiedy w środku nocy wstawia tam zdjęcia jedzenia. Czyżbyś nie wiedział, że Babys wolą zobaczyć twoje selciㅠㅠ…. Skoro twoja pięknie zarysowana szczęka wciąż tu jest proszę, pokaż nam moc swoich selec na Instagramie 8ㅅ8 Youngjae, który dużo ostatnio ćwiczy, wyjawił nam, że schudł i wypracował ostatnio piękne ciało, prawda? A skoro złożył obietnicę panu Kim 24, w której zapewnia ze pokaże swobodnie swój urok na Starcast, nie możemy się już doczekać. (Więc kiedy pokażesz nam swój abs, Youngjae? ^^;)


Zainteresowanie Babys było niezwykłe, skoro komentowali 5000 spraw, mimo tak krótkiego czasu eventu. Wybraliśmy z tego najczęściej zadawane pytania. Były to pytania do całego zespołu, bo Babys dbają jednakowo o wszystkich sześciu członków. Nie zapomnieliśmy także przygotować pytań dla każdego z członków na żółto-zielonym i białym kwestionariuszu oraz indywidualnych pytań wybranych spośród Top5 pytań z kwestionariuszy w kolorze każdego z matoki ‘ㅅ’)v


Członkowie byli bardzo ciekawi, co Babys chcą wiedzieć o nich. Wiadomo, że nie otwierali kwestionariuszy przed rozpoczęciem transmisji na żywo. Wybierając przypadkowe pytania i odpowiadając na nie pokazali swój urok. Pamiętacie, jakie pytania wybrali z największą uwagą?


Zelo odpowiada szczerze ♥_♥ (to smutne, że zostały mu tylko trzy miesiące nastoletnich lat...ㅠㅠ). Okazał swoją wdzięczność jak dorosły. "Mogliśmy pojechać w trasę w wiele różnych miejsc dzięki miłości wielu fanów i jestem naprawdę wdzięczny, że mogłem doświadczyć wielu rzeczy". Mamy nadzieję, że wykonujesz muzykę, która pasuje do twojego stylu, dzięki nowym doświadczeniom i nauce.
Daehyun, który ma rolę "kochanego" w zespole (ma wszystko: kochany głos, kochany urok, kochane selki i "urok letniej nocy") wybrał sobie urocze i słodkie pytania. Czy Babys z liceum, które napisały, że są smutne bo są w szkole i nie mogą oglądać transmisji na żywo, oglądają to? Proszę, rozchmurzcie się z "kochanymi pozdrowieniami" od Daehyuna!♡Skoro był to czas, który B.A.P spędzili z Babys, chłopcy zaangażowali się szczerze, bez ograniczeń. 6 superbohaterów Babys, B.A.P dali sobie świetnie radę, zapewniając Babys wszystko o czym chciałyby wiedzieć, widzieć i usłyszeć aż do samego końca.
Jak się podobało Babys? Bo chłopcy byli bardziej zdenerwowani niż ktokolwiek inny, bo była to ich pierwsza taka transmisja na żywo! Podobało wam się?


Teraz przypomnimy sobie radosne wspomnienia z eventu na żywo. Proszę, sprawdźcie powtórki wideo z surprise open radio, ‘Where are you? What are you doing?’, gdzie zabawa jest gwarantowana! ;-) Dziękujemy każdej baby, która dołączyła do nas! Spotkajmy się szybko znów!

[STARCAST] Powtórki wideo z eventu B.A.P ‘Where are you? What are you doing?’
Bonus! Nie przegapcie części, która zawiera "zdjęcia i nagrania, które przekazują myśli chłopców"
[STARCAST] Specjalne wideo ‘Where are you? What are you doing?


[Dzisiejsze zdjęcia zza kulis]


DJ Jongup był zdenerwowany już od prób i powtarzał, że jego serce zaraz wybuchnie. Nie dało się tego po nim poznać, bo poprowadził historię spokojnie i przyjemnie przez całą audycję na żywo, prawda? Zyskaliśmy wiele, gdy stworzył zabawny czas dając nam rozrywkę i śpiewając a capellaㅠㅠㅠㅠ Świetna robota, byłeś wspaniały! Odwrót~ Wirus Jongupa, który potrafi rozbawić każdego!


Sally, który przypomina Youngjae, został dostrzeżony przez sokoli wzrok Jongupa. Czy Babys też sądzą że wygląda jak on?
"Sen nocy letniej" Youngjae wyznał, że będzie mógł spać spokojnie, jeśli fani są szczęśliwi. Będzie mógł mieć najpiękniejsze i najsłodsze sny tej nocy. Sprawmy by jeszcze lepszy i większy sen stał się rzeczywistością.


Daehyun łapie kontakt wzrokowy z kamerą, zamiast z Babys, leżąc na ramieniu Zelo, który pracuje ciężko nad podpisem dla miejsca, w którym zgromadzili się na próbę przed audycją.
Hej, Daehyun.... to trudne, kiedy zaczynasz się tak zachowywać tak niespodziewanie i z przyzwyczajenia. Wymierzymy ci karę za te lśniące oczka. Czy to zachowanie, które powoduje wszystkie szalone akcje w okolicy?


Zelo powiesił sobie na uchu maskotkę, jak kolczyk, bo tak mu się spodobał ten prezent. Z pewnością jest najmłodszy, skoro tak nieumyślne pokazuje tak urocze zachowanie. Zelo wstydliwie się uśmiechnął odpowiadając, ze nie był w stanie powiedzieć wszystkiego co chciał, na pytania Babys zadane podczas audycji. Wierzymy, że twój dorby umysł był zwrócony w stronę Babys, nawet jeśli tego nie mówisz ^^ Wyrazisz siebie w pełni wkrótce w transmisji na żywo pełnej historii Zelo~


Chleb Bang Yongguk i DJ BBang (bang  to chleb po koreańsku) to ulubiony rodzaj chleba Babys. ‘ㅅ’)♥ Poprowadził audycję spokojnie i dowcipnie, tak żeby nie było dziwnie, gdyby został prawdziwym dj radiowym. Pokazał swoje przedstawienie w prawdziwie djski sposób, zaraz po tym jak wymienił szeptem parę uwag z Jongupem przed rozpoczęciem transmisji. Wciąż był mądry i dobrze było to widzieć, po tak długim czasie.


Ale... nie zamierzacie opuścić tej strony zaraz po zobaczeniu tego, prawda? Jeśli tak, to wtedy... nie, nie-
Nie przegapcie specjalnego prezentu, które przygotowali B.A.P, zostawiając komentarze z pochwałami!
[STARCAST B.A.P Event]To sa maskotki LINE w formie poduszek, które były z B.A.P podczas audycji. Jesteście ciekawi jak je zdobyć? Spośród wszystkich osób, które zostawią komentarze uznania pod audycją specjalnego otwartego radia B.A.P 'Where are you? What are you doing?’! wybierzemy dwie osoby, które je otrzymają!


Ale członkowie przygotowali jeszcze jeden specjalny prezent z myślą o zainteresowaniu i miłości ponad 110,000 osób. To specjalne wiadomości od B.A.P do Babys z podpisami członków. Youngjae i Zelo pokazują mały podgląd ich. Damy je wybranym 6 osobom, które zostawią komentarze pod transmisją. ^^

©NAVER STARCAST, TSENTERTAINMENT | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Mizuki (Polish)

No comments:

Post a Comment