B.A.P ile Oricon Video Röportajı : “Kızlarda hangi tarzı beğeniyorsunuz?” ve daha fazlası

Translator: Gaby
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/09/oricon-video-interview-with-bap-what.html


B.A.P’nin 4. Japonca single’ı “Excuse Me”
3 Eylül 2014’te yayınlandı

(ekranda) “Excuse Me” gerçekten havalı bir numara,değil mi?

DH: “Excuse Me” daha önceden Kore’de “BADMAN” adlı mini albümümüzde yayınladığımız bir şarkı.Japonya’da birçok kez bu şarkıyı söyledik ve gerçekten popüler oldu.Bu yüzden Japonca versiyonunu yayınlayarak herkesin desteğine ve sevgisine karşılık vermek istedik.MV’de ve genelde sahnede bu şarkıyı söylerken yaptığımız dans birbirinden farklı.MV’deki koreografi daha çok B.A.P tarzında,önemli kısımlar öne çıkarılıyor.

(ekranda) Şarkının sözlerinin özgüvenle dolu olduğunu duyuyorum

YG: Bu şarkıyla,”Excuse Me” ile, gerçekten de özgüvenimizi müzik yoluyla iletmiş oluyoruz.Şarkıda en çok yoğunlaştığımız şeyin bu olduğunu düşünüyorum.

(ekranda) “Coffee Shop”ta “uzun siyah saçlar” ve “beyaz tişört ve spor ayakkabılar” gibi sözler var,bir kızda hangi tarzı beğenirsiniz?

ZL: Kendisini iyi tanıyan ve iyi olan herşeyi şık bir şekilde giyerek eğlenebilen.Her türlü şeyi giyip iyi görünebilen.
JU: Bence de. En önemlisi sana yakışanı giymek.Kıyafetler konusunda aşırıya kaçmadan,düzgün bir şekilde iyi giyinerek bence herkes çekici olabilir.
YJ: Sıradanlık, trendleri takip etmekten daha iyi.Aşırı kızsal tarzları sevmiyorum.Bu yüzden “beyaz tişört ve spor ayakkabılar” kısmı sade bir tarzı olan birisinin daha çekici olabileceğini anlatıyor.
DH:Benim için tam tersi,daha kadınsı bir tarzın hoş olduğunu düşünüyorum.Düz,uzun saçlı bir kızı güzel bir elbiseyle ya da bluzla görünce hoş olduğunu düşünürüm.
HC: Eğer o kişiye yakışıyorsa bence her tarz iyidir ama şarkı sözlerimizdeki gibi bir kız hoş bence.

YG: O sözleri yazan bendim…

©BAPYESSIR.COM #Gaby (Turkish)

No comments:

Post a Comment