[Projekt] Jestem Idealnym/Idealną Baby - przysięga #BAPIdealBaby

Translator: Lola
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/06/BAPIdealBaby.html

Stając się "B.A.P's Ideal Baby"(Idealnym/Idealną Baby B.A.P), B.A.P będą kochać cię jeszcze bardziej!

Jak stać się B.A.P's Ideal Baby: 
  1. Przeczytaj poniższą przysięgę "B.A.P's Ideal Baby”
  2. Udostępnij grafikę projektu (z hashtagiem #BAPIdealBaby ) na swoich portalach społecznościowych i wspieraj dobre zachowania BABYs względem B.A.P oraz siebie nawzajem.
  3. Podaj swoje imię i kraj, z którego pochodzisz w komentarzu pod tym postem.

Jesteśmy przekonani, że możemy zmienić sposób myślenia wielu fanów i zmienić coś w fandomie. Ten projekt będzie aktywnie promowany z pomocą naszych partnerów, ponieważ został on stworzony dla dobra B.A.P i BABYs.

OSOBISTA PRZYSIĘGA “B.A.P’S IDEAL BABY”

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Wiem, że B.A.P potrzebują prywatności i zasługują na chwilę odpoczynku. Dlatego namawiam ludzi, żeby nie chodzili za nimi podczas  ich czasu wolnego, ani żeby nie chodzili do ich hotelu/dormu.

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Szanuję przestrzeń osobistą B.A.P: Kiedy jestem w ich pobliżu, nie dotykam ich, ponieważ wiem, że sam czułbym się dziwnie, gdyby nieznajomy zaczął mnie dotykać albo przytulać. Pamiętam, że B.A.P są normalnymi ludźmi i mają swoją przestrzeń osobistą jak każdy człowiek.

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Kiedy spotykam ich w miejscach publicznych takich jak lotnisko, to, oczywiście, jestem podekscytowany, ale staram się być opanowany i unikać biegania za nimi, ciągłego krzyczenia ich imion, domagania się zdjęcia albo autografu i rzucania im prezentów (ponieważ dostają ich tak dużo, a oprócz tego mają swój własny bagaż). Wiem, że B.A.P uśmiechną się do mnie albo mi pomachają, jeśli będę się odpowiednio zachowywać. Oprócz tego w czasie koncertów nie wrzucam przedmiotów na scenę, bo wiem, że im to przeszkadza^^.

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Kiedy mam na tyle duże szczęście, że jestem w stanie zrobić B.A.P zdjęcie, to znajduje się w odpowiednio dużej od nich odległości, żeby mogli bez problem przejść obok i nie czuć się osaczeni zbyt wielką ilością aparatów koło ich twarzy.

Jestem  "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Nie tylko wspieram chłopaków, ale również szanuję inne BABYs na koncertach oraz innych wydarzeniach. Nie zasłaniam im widoku plakatami albo lightstickiem, pomagam innym, jeśli widzę, że czują się źle i nigdy się nie pcham, ani nie krzywdzę innych w czasie wydarzeń.

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Pamiętam, że B.A.P są idolami, więc nie mogą odmówić fanservice’u, nawet jeśli nie czują się dobrze/nie są w dobrym humorze, więc nie nalegam na nic, ponieważ szanuję ich OSOBISTE decyzje.

PRZYSIĘGA "B.A.P'S IDEAL BABY" ONLINE

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Myślę, że rozpowszechniane bezpodstawnych plotek i branie udziału w wojnach fanowskich jest złe dla reputacji zarówno B.A.P jak i całego fandomu, więc staram się unikać takich sytuacji.

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Nie wierzę we wszystko, co przeczytam w internecie o B.A.P, chyba że pochodzi z oficjalnej albo zaufanej strony. Na przykład: nie reaguje przesadnie na bezpodstawne, negatywne plotki o członkach online, jeśli jest to coś, co nie ma jakichkolwiek podstaw.  

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Staram się nie publikować albo nie podawać dalej zdjęć, które zostały zrobione w miejscach, gdzie nie powinno być fanów (w hotelu, w czasie posiłków, siedzących w samolocie…) i nie publikuję informacji o miejscu, w którym przebywają B.A.P albo co robią, ponieważ to może zachęcić ludzi do naruszania prywatności B.A.P: Wiem, że członkowie nie czują się z tym dobrze i nie lubią takich sytuacji (Pamiętam o tweecie Zelo!)

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Zawsze mam szacunek dla chłopaków, kiedy piszę do nich na Twitterze albo Instagramie, ponieważ pamiętam, że B.A.P czytają wiadomości od fanów i może ich to zaboleć, jeśli zobaczą niestosowne albo niegrzeczne komentarze.

Jestem "B.A.P's Ideal Baby", ponieważ:
Szanuję nie tylko B.A.P, ale też wszystkie BABYs. Kiedy nie zgadzam się z czyimś zdaniem albo zachowaniem, to mówię mu o tym w uprzejmy sposób, unikam zastraszania i bezpodstawnej nienawiści.
Chcemy wiedzieć kim są dobrze wychowane, piękne i troszczące się BABYs, z których B.A.P mogą być dumni

Jeśli przysięgasz być B.A.P's Ideal Baby, napisz w komentarzu swoje IMIĘ i KRAJ. Jedyne, co musisz zrobić, to dalej być świetnym fanem i zachęcać innych, żeby byli tacy jak ty!

© Isa & Nicole @ BAPYESSIR.COM | bapyessir.com #Lola (Polish)

No comments:

Post a Comment