Wywiad z B.A.P dla Officially Kmusic

Translator: Chii
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/05/bap-interview-shoutout-for-officially.html


MC: Jesteśmy tutaj ze wspaniałymi B.A.P. Więc witamy w Australii i dziękujemy wam bardzo wam bardzo za przyjazd do Sydney i Melbourne z okazji waszej trasy Live On Earth. Czy wyobrażaliście sobie kiedykolwiek, że przyjedziecie tutaj i czy wiedzieliście coś na temat kraju zanim przyjechaliście?
Jongup:  Zawsze marzyliśmy o przeprowadzeniu trasy światowej i wyobrażaliśmy sobie wyjazd do któregokolwiek państwa, do którego byśmy mogli. Spośród tych państw, nie wiedzieliśmy, że przyjedziemy do Australii tak szybko. Jestem bardzo szczęśliwy i postaram się z całych sił podczas koncertu mając dobry nastrój.
Youngjae: Mój starszy brat studiował w Australii przez rok, więc dużo mi o niej opowiedział. Powiedział mi, że muszę zobaczyć kangury i że słońce jest naprawdę piękne. Widoki są piękne i że natura również jest piękna. Więc powiedział mi, żebym zobaczył wiele rzeczy i wrócił.

MC: Gdybyście nie byli w zespole, B.A.P, i przyjechalibyście do Australii na wakacje do pracy, jaki rodzaj ścieżki kariery byście wybrali?
Zelo: Chciałbym przyjechać na wycieczkę deskorolką.
Jongup: Chciałbym spróbować pracy w restauracji.
Daehyun: Kiedy oglądam dramy albo filmy, australijski ocean jest pokazany bardzo piękny, więc gdybym mógł, chciałbym spróbować tego, co robią ci starsi fajni mężczyźni… byłbym ratownikiem.

MC: Yongguk, wiemy , że byłeś nominowany podczas 24. Finału Shorty Awards za pracę charytatywną z UNICEF, World Vision i Save the Children. To świetne widzieć, że jesteś tak tak pochłonięty pracą charytatywną. Zastanawialiśmy się, czy jest ktoś jeszcze w grupie, kto z równą pasją pracuje z innymi organizacjami charytatywnymi?
Daehyun: Po tym jak odkryliśmy, że Yongguk jest naprawdę zainteresowany tymi sprawami, wpłynęło to to silnie na wszystkich sześciu członków i staramy się pomóc UNICEF. Wybieramy jedno miejsce i stale wysyłamy tam nasze datki i wspieramy akcje charytatywne.

MC: Czy możecie powiedzieć australisjkim fanom czego mogą się spodziewać po trasie Live On Earth i jednocześnie czego wy oczekujecie od Australijskich fanów?
Youngjae: Ponieważ będzie to pierwszy raz, kiedy B.A.P będzie robić koncert w Australii, myślę, że będziemy w stanie zrobić koncert pokazujący kolory B.A.P od początku do końca. Czego my, B.A.P, pragniemy najbardziej podczas pobytu w Australii, to żeby ludzie przyszli na nasz koncert, dobrze się na nim bawili i zapamiętali go, kiedy z niego wrócą.

MC: Dziękujemy wszystkim bardzo, zwłaszcza że dołączyliście do nas tutaj w Melbourne. To była przyjemność mieć możliwość was spotkać i powodzenia podczas obydwu występów. Dziękujemy.
Wszyscy: Dziękujemy.

© OfficiallyKmusic | bapyessir.com &bappoland.wordpress.com #Chii (Polish)

No comments:

Post a Comment