B.A.P dla MeRadio: Czy B.A.P stworzą nowe podgrupy?

Translator: Chii
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/05/bap-for-meradio-will-bap-form-new-sub.html


Tekst: Sherman Yang
Zdjęcia: Fast Track Events
Sześcio-członowy południowokoreański zespół męski powróci do Singapuru 31 maja z okazji ich koncertu Live On Earth 2014 w Singapurze. Dosięgnęliśmy tego sekstetu w wywiadzie prowadzonym przez emaile, żeby odkryć, czego więcej możemy oczekiwać podczas występu i czy w bliskiej przyszłości będą formować jakiekolwiek podgrupy.
Składający się z lidera Bang Yongguka, Himchana, Daehyuna, Youngjae, Jongupa i Zelo, B.A.P pojawił się ostatnio w Singapurze pod koniec sierpnia zeszłego roku na ich koncercie Live On Earth 2013, gdzie ekscytowali swoimi zsynchronizowanymi ruchami tanecznymi i zabawnymi żartami na scenie.
B.A.P obiecuje występy specjalne podczas swojego koncertu
Główny wokalista, Daehyun, podzielił się, że zyskali “bezcenne doświadczenia” podczas różnych koncertów i że próbowali nowych piosenek oraz wariacji podczas trasy Live On Earth 2014. „To zawsze było w stylu B.A.P, żeby próbować śmiałych zmian w celu uzyskania lepszych występów. To jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek powiedzieć, ale koncert będzie się składał z innych występów specjalnych, niż podczas naszego koncertu w Seulu.” powiedział dwudziestolatek.
Odpowiedzialny za wizerunek Himchan obiecał fanom, że “zakochają się w B.A.P oglądając [nasze] występy! Żeby stworzyć ten idealny występ, dużo ciężej trenujemy, żeby mieć całkowitą pewność siebie na scenie. Nawet nie próbujcie odwrócić od nas wzroku!”
Raper/tancerz Zelo również dodał, „Kiedy jestem na scenie, czuję najwięcej wolności. Tak jak ja, chciałbym, żeby wszyscy w hali koncertowej cieszyli się pokazem bez myślenia o innych. Krzyczcie, kiedy tylko będziecie chcieli i skaczcie, kiedy będziecie chcieli, kiedy dacie się ponieść muzyce, będziecie w stanie bawić się lepiej, niż sądziliście!”
Prowadzący wokalista, Youngjae, podzielił się swoim podekscytowaniem na myśl o spotkaniu jeszcze większej ilości fanów podczas trasy kontynentalnej Live On Earth 2014 następującej zaraz po zeszłorocznej trasie po Pacyfiku. „Są występy, których nigdy wcześniej nie próbowaliśmy i z którymi będziemy mogli wystąpić w kilku nowych krajach, które są muzycznie bardziej rozwinięte. Jestem poddenerwowany, ale też podekscytowany jednocześnie.” powiedział dwudziestolatek.
Trasa kontynentalna B.A.P jest tak ekscytująca, że fani mdleją nawet zanim show się zacznie!
Również zapytaliśmy członków, których występów [w jakich krajach] oczekują najbardziej podczas trasy kontynentalnej.
Główny tancerz, Jongup, był podekscytowany mogąc wystąpić w nawet jeszcze większej ilości miejsc podczas trasy kontynentalnej, włączając w to dwa nowe miasta w USA, Chicago i Dallas, których wcześniej nie odwiedzili.
Z drugiej strony Himchan nie mógł się doczekać spotkania z BABYs w Europie. Powiedział „To będzie doświadczenie zmieniające życie, by móc występować w sercu rock’n’rolla, w Wielkiej Brytanii i w stolicy mody oraz sztuki, Francji.”
Dwudziestoczterolatek był również podekscytowany na myśl o wystąpieniu z “One Shot” w Niemczech, po usłyszeniu, że utrzymywał się tam przez ponad rok w K-popowych notowaniach.
Odpowiedź najmłodszego Zelo była naszą ulubioną, jako że powiedział, że nie może się doczekać uwagi oraz miłości ze strony singapurskich fanów. Siedemnastolatek powiedział, „Kiedy po raz pierwszy spotkałem singapurskich fanów podczas naszego pierwszego spotkania z fanami, a także podczas naszego ostatniego pobytu z okazji pierwszego koncertu, fani okazywali nam tyle miłości, że nie mogliśmy sobie z nią poradzić; byliśmy nią tak pełni, kiedy wróciliśmy do Korei. Nie mogę się doczekać powrotu do Singapuru i spotkania z singapurskimi BABYs. Proszę, czekajcie na nas!”.

Miłość, którą międzynarodowi fani obdarzają B.A.P, jest również widoczna w Ameryce i Europie, jako część ich kontynentalnej trasy Live On Earth. Nawet z raportów wynika, że około 29 fanów zemdlało podczas ich wyprzedanego koncertu w Nowym Jorku, a sanitariusze zużyli 3 pojemniki z tlenem aż do zakończenia koncertu.
Usuwając Bang & Zelo, dajemy wam Moon & Zelo?
Byliśmy również ciekawi, czy B.A.P rozważaliby stworzenie między sobą podgrup tak, jak robiło to wielu ich znajomych po fachu.
Zelo powiedział, że przed debiutem z B.A.P “Yongguk i ja mieliśmy szansę wystąpić jako podgrupa nazywana Bang & Zelo… Bang & Zelo było moim pierwszym debiutem, wiele dla mnie znaczy, więc byłbym szczęśliwy tworząc kiedyś podgrupę!”
Również dodał, że praca z Jongupem byłaby interesująca, jako że mają wiele wspólnego. „Rozumiecie, obydwoje jesteśmy tancerzami w zespole, ale reprezentujemy różne style. Jongup był kiedyś bboyem i również ma świetny głos. Więc tworząc podgrupę, fani mogliby nas łatwiej poznać. To byłoby ciekawe połączenie w kolaboracji, prawda? Minęły 3 lata od naszego debiutu, więc wiele się różni od czasów Bang & Zelo.”
Youngjae szybko przeskoczył do pomysłu stworzenia podgrupy składającej się z Jongupa i Zelo mówiąc “W tym przypadku będę dużo się uczył, żeby zostać producentem dla młodszej podgrupy! Sprawię, że Moon & Zelo (Moon jest nazwiskiem Jongupa) będzie nawet jeszcze lepsze, niż Bang & Zelo. Dajcie mi znać, jeśli jest cokolwiek, czego byście chcieli od tej młodszej podgrupy! Haha!”
Z drugiej strony Yongguk rozważał występowanie z Dahyunem. Lider dodał “Występowałem wcześniej z “I remember” wraz z Daehyunem podczas koncertu. Ta piosenka była kolaboracją z Yoseobem z BEAST i wyszła nawet lepiej, niż się spodziewaliśmy. Mój rap się bardzo pogłębił i połączył z wysokim tonem głosu Daehyuna. Te zupełnie różne głosy były dla siebie przeciwieństwem i wymieszały się idealnie ze sobą, niczym czerń i biel.” Mamy nadzieję, że zobaczymy debiut Moon & Zelo na koncercie w Singapurze lub specjalną kolaborację między Yonggukiem i Daehyunem.
MeRadio.sg jest dumne z bycia oficjalnym portalem muzycznym podczas koncertu B.A.P Live on Earth 2014 w Singapurze.
Sprawdźcie, jak możecie wygrać parę biletów pierwszej kategorii, żeby złapać tutaj B.A.P!
Czekajcie na część 2 naszego emailowego wywiadu z B.A.P, gdzie dzielą się z nami, który z członków jest najbardziej „delikatny” i najbardziej przypomina „anioła”.
© MeRadio SG | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com Chii (Polish)

No comments:

Post a Comment