B.A.P, “Uczucia przy uzyskaniu 1. miejsca? Łzy nie popłyną” (Wywiad HIT)

Translator: Alex
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/02/bap-emotions-on-winning-1st-place-tears.html

B.A.P, którzy zadebiutowali 3 lata temu wygrali w programie Ground Wave. 

14 lutego spotkaliśmy BAP w poczekalni Yeouldo KBS Music Bank. Wszyscy byli skupieni na próbie przed ich występem. Czy to dlatego, że chcieli wygrać pierwsze miejsce, tak jak w Show Champion? Wyglądali na zdeterminowanych. 

Q. Pierwsze miejsce w Show Champion. Jak się z tym czujecie?
Od naszego debiutu 2 lata temu bardzo się staraliśmy. Jestem szczęśliwy, ponieważ mam wrażenie, że jesteśmy w stanie odwdzięczyć się personelowi i naszym fanom. (Youngjae)

Q: Czy ksywka „B.A.P nie odpoczywają” ciągle jest aktualna?
Pracowaliśmy nad tym albumem zaraz po skończeniu trasy po świecie. Teraz planujemy skupić się na naszych planach w Korei. W marcu mamy koncert, na który czekaliście. Przygotujemy dużo niespodzianek dla BABYs. (Himchan)

Q: Nie singiel, nie mini-album, a pełen album – to dużo znaczy dla zespołów. Co było najgorsze, a co najlepsze w pracowaniu nad nim?
Nie mogliśmy się skupić z powodu naszej działalności za granicą. Więc jestem trochę rozczarowany naszymi próbami. To było trudniejsze szczególnie dla Yongguka, ponieważ brał udział w produkcji albumu. Nie potrafię wyrazić szczęścia które poczułem, kiedy w końcu go skończyliśmy i mieliśmy album w naszych rękach. (Daehyun)
To było gorzkie doświadczenie. Dużo włożyłem w ten album. Cieszę się, że fani go lubią. (Yongguk)

Q: Jak się poczułeś, kiedy nominowano cię do Shorty Award? Jesteś zainteresowany pracą charytatywną, Yongguk?
To dla mnie honor, być nominowanym wraz z tyloma sławnymi gwiazdami i politykami. Kiedy byłem młody, moi dziadkowie się tym zajmowali. Myślę, że tez to robię, ponieważ dorastałem patrząc na nich. 

Q: Najmłodszy, i jedyny nastolatek w grupie – Zelo. Co najbardziej chciałbyś zrobić, kiedy będziesz miał 20 lat?
Chciałbym sam napisać piosenkę. Kiedy to zrobię, najpierw pokażę ją Yonggukowi. Mogę się od niego dużo uczyć.

Q: Himchan, słyszałem, ze jesteś profesjonalistą, w robieniu zdjęć sobie samemu. Czy możesz powiedzieć Youngjae jak to robić?
(uśmiecha się) Ostatnio wolę robić zdjęcia fanom, niż sobie. Najbardziej zapadające w pamięć zdjęcie to to, które zrobiłem w Hong Kongu, kiedy kwiaty zostały wyrzucone do góry – wyszło trochę rozmazane. To moje ulubione zdjęcie. Nie ma opcji, żeby nauczyć tego Youngjae. Musisz po prostu używać 3 różnych aplikacji do zdjęć, hahaha.

Q: Podczas waszego comebacku mieliście 3 różne występy – nie myliło się wam?
3 piosenki nie są trudne. Na koncertach robiliśmy co najmniej 15. W tych występach nie było za dużo choreografii, więc nie popełnialiśmy błędów. (Yongguk)

Q: Czy może powiedzieć nam na przyszłość, jak czujecie się z pierwszym miejscem? Jeśli nie wygracie, utrzymamy to w sekrecie.
(wszyscy się śmieją) Po pierwsze, podziękujemy ludziom z TS Entertainment i producentom. Myślę, że najbardziej będę myślał o naszych rodzicach. Członek, który będzie płakał jeśli wygramy? Hmmm… nigdy nie płakaliśmy przy sobie. Czy nie powinno się śmiać czy uśmiechać, kiedy jest się szczęśliwym? Haha! (Yongguk)

Q: Wasze nadzieje na 2014?
Usłyszycie „znowu idziecie?”. Dziękujemy wszystkim BABYs, które nas wspierają. Mam nadzieję, że zawsze będziemy razem.

© thestar.chosun | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Alex (Polish)

No comments:

Post a Comment