B.A.P in Malaysian Magazine KLIK (March issue)

Translator: Chii
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/02/bap-to-appear-in-malaysian-magazine.html


B.A.P, zmieniają kierunek?
Synonim dla Najlepsi, Absolutni i Perfekcyjni, B.A.P zdeterminowani, by uczynić rok 2014 najlepszą ścieżką współzawodnictwa ku byciu najlepszą grupą rookie.

ALBUM
Wytwórnia TS Entertainment i B.A.P wydali minionego stycznia pierwszy pełnej długości album, “First Sensibility”. Jest to pierwszy album studyjny B.A.P po wydaniu dwóch mini albumów, “Badman” i “One Shot”, oraz singla „Warrior”. Jako pisarz tekstów piosenek i lider zespołu, Yongguk uznaje swój udział w pisaniu piosenek jako zaszczyt dla samego siebie. Zawierając w sumie 13 piosenek, Yongguk energicznie stwierdził, że chce znaleźć się na tym samym poziomie, co inni muzycy, tacy jak Park Ji Young czy G-Dragon.

WIDEO
Wraz z wydaniem albumu “First Sensibility”, B.A.P wydali również teledysk do ich piosenki tytułowej, „1004 (Anioł)”, na ich kanale na YouTube. „1004”, wymawiane jako „chunsa”, oznaczające „anioła”, jest akustyczną piosenką taneczną połączoną z elementami folk i rocka. Odróżniając się od poprzednich piosenek B.A.P, „1004 (Anioł)” udowadnia, że nie poprzestają tylko na jednym gatunku. Teledysk osiągnął prawie milion wyświetleń w zaledwie trzy dni.
ZMIANA KIERUNKU
“First Sensibility” nadaje inny kierunek muzycznemu konceptowi B.A.P. Ich przemiana w tym albumie bardzo się odróżnia od „Badman”, „One Shot” i „Warrior”. Jest to oczywiste w piosenkach takich jak „1004 (Anioł)”, „Easy” czy „Save Me”. Bardziej niż w kierunku ballad czy soulu, B.A.P chcą zmienić się w kierunku innego, niż zazwyczaj konceptu. Jak powiedział nam przedstawiciel TS, nie jest to nowy wizerunek B.A.P, który pozostanie z nimi na zawsze. Pójdą później w kierunku rock, dance, hip hop konceptu.

ROCZNICA
27 stycznia B.A.P świętowali drugą rocznicę istnienia grupy w przemyśle muzycznym. By wyrazić swoim fanom wdzięczność, nagrali specjalną piosenkę (BABY) i zamieścili ją na swojej oficjalnej stronie. Chcąc zmienić się ze starych siebie, B.A.P zdecydowali się pokazać więcej charyzmy i lepsze choreografie. ”Chcemy być najbardziej wytrwałym zespołem w Korei. Nie będzie nam przeszkadzało, jeśli nie będziemy odpoczywać, tak długo, jak będziemy mogli spędzić dużo czasu z BABYs. Czekajcie na nasz koncert.” Powiedział Zelo.

FIRST SENSIBILITY LISTA PIOSENEK:
B.A.P
1004(ANGEL)
EASY
SPY
CHECK ON
SHADY LADY
LOVESICK
BANG X2 
S.N.S
BODY & SOUL
SAVE ME
B.A.B.Y
WITH YOU
Jaki jest cel B.A.P dla “First Sensibility”?
YG: [Album] Dopiero został wydany, ale powiedziano nam, że dobrze się sprzedaje. Nie mogę uwierzyć, że fani są szczęśliwi akceptując nas. Mam nadzieję, że ma szansę stać się wybrany przez ludzi jako album roku w 2014 i że otrzyma liczne nagrody.

Możecie powiedzieć nam coś o waszym japońskim singlu “One Shot”?
YG: Nasz pierwszy japoński singiel “One Shot” jest piosenką z głębokim przekazem. Jest to pozytywna piosenka, ale dopasowana do osób w każdym wieku. Jesteśmy szczęśliwy, jeśli fani są w stanie odnieść się do tej piosenki w codziennym życiu. Obecnie ciężko pracujemy gromadząc fanów w Japonii..  

Przeszkody podczas produkcji singla?
ZL: Śpiewanie w obcym języku. Skupiamy się na poprawnej wymowie, żeby tekst był taki sam, jak jego znaczenie.
DH: Tak jak powiedział Zelo, także dręczy mnie niepoprawna wymowa. Z tego powodu bardzo staraliśmy się nauczyć japońskiego przed wydaniem piosenki.

Długoterminowy cel B.A.P?
HC: Wszystkich sześciu członków dołączyło do zespołu w inny sposób. Jednak myślę, że cała szóstka ma ten sam cel i marzenie. Przeprowadzamy nasze aktywności na serio.
DH: Osobiście, po tym, jak zadebiutowaliśmy jako B.A.P, celujemy w nagrodę the best rookie. W zeszłym roku udało nam się to osiągnąć, podtrzymujemy tą samą misję. To jest piękne wspomnienie, które sprawiło, że byliśmy szczęśliwi
YJ: Dla mnie wszystko, co robiliśmy podczas naszej trasy koncertowej „Live On Earth – Pacific Tour”, było wielkim sukcesem. Tym razem zaczniemy z „Live On Earth” w Seoul Olympic SK Handball i pojedziemy do innych miejsc.
Przygotowania do japońskiego debiutu?
HC: Byliśmy bardzo szczęśliwi, kiedy dowiedzieliśmy się, że data naszego japońskiego debiutu została ustalona, ponieważ będzie to nowym wyzwaniem w 2014 roku. Myślenie o spotkaniach z innymi fanami, nowym stylem i piosenkami sprawia, że czuję się podekscytowany.

Czy możecie nam opowiedzieć o jakimś doświadczeniu z koncertów „Live On Earth”?
YJ: To była pierwsza trasa zagraniczna B.A.P i najbardziej zapamiętaliśmy momenty, kiedy fani z innych krajów oglądali nasze występy na scenie. Nawet bariera językowa nie była przeszkodą, by łapać kontakt z fanami. Najbardziej ekscytujące były części, kiedy śpiewali razem z nami

Twoja opinia o innym członku B.A.P?
HC: Youngjae jest przystojny, zepsuty, bardzo dobry w japońskim i jeszcze więcej. Osobiście lubię go najbardziej spośród wszystkich członków zespołu. Również jego skóra jest delikatna.
YJ: Bang to bardzo oddany lider. Jest również bardzo uprzejmy i będzie się starał ze wszystkich sił dla pozostałych członków zespołu. Te cechy czynią go najlepszym liderem zespołu.
YG: Daehyun jest bardzo dobrym piosenkarzem, a jego talent jest wielki. Jest bardzo pilny, kiedy ćwiczymy i dobry w pokazywaniu różnic w muzyce B.A.P. To niezaprzeczalne, że jest świetnym piosenkarzem.
DH: Jeżeli mam być szczery, to Jongup jest hojnym członkiem zespołu.
JU: Zelo jest maknae. Wie jak dobrze się bawić na scenie, pokazując swój świeży charakter przez cały czas. Jego skóra jest też delikatna. Nie żartuję!
ZL: Himchan to fajny facet [cool guy]. Jest znany z wielu rzeczy poza poceniem się.

Co najbardziej martwiło B.A.P, kiedy staliście się znani?
DH: Fani wiedzą, że B.A.P są wpływowi ze względu na pełne energii występy na żywo. To sprawiło, że staliśmy się lepsi podczas występów. Z tego powodu będziemy ciężko pracować, by się uśmiechać i utrzymać rozpęd, kiedy będziemy występować w naszym własnym stylu.
Scans & Translation © Ben @ BAPYESSIR.COM | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Chii (Polish)

No comments:

Post a Comment