B.A.P, 6 wojowników pokazuje swoją emocjonalną stronę w “First Sensibility”

Translator: Chii
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/02/bap-6-warriors-show-their-emotional.html

©cruche_ontheway

Znajome twarze posiadającego 6 członków zespołu B.A.P, właścicieli symbolu królika, piosenek z ciężkim brzmieniem i wojowniczych choreografii. Jednak w swoim pierwszym albumie pełnej długości, „First Sensibility”, nie używają wizerunku wojownika. Zamiast tego, są szóstką uczuciowych chłopaków z trzynastoma piosenkami miłosnymi.
Q: Dlaczego "First Sensibility"?
Yongguk: Powodem, dla którego album został nazwany “First Sensibility”, jest te trzynaście piosenek na albumie, które wyrażają więcej emocji, niż nasze poprzednie piosenki. Ponieważ jest to nasz pierwszy pełnej długości album, włożyliśmy w niego wiele wysiłku. Połączyliśmy w nim ze sobą piosenki wywodzące się od różnych uczuć. Mam nadzieje, że wszystkim się spodoba.

Q: Czy możecie nam coś powiedzieć na temat piosenki tytułowej „1004 (Anioł)”?
Yongguk: Jeżeli chodzi o naszą piosenkę tytułową, jesteśmy z niej bardzo dumni. Jest to piosenka zawierająca delikatność uczuć, to kombinacja muzyki folkowej i rockowego stylu. A na potrzeby teledysku musieliśmy się także przeistoczyć w aktorów.

Q: Jakie są koncept, styl i choreografia w tym albumie?
Daehyun: Koncept na ten album to seksowny i zalotny styl. To dlatego nasze stroje najczęściej są białoczarne.
Zelo: Jeśli chodzi o choreografię, wrzuciliśmy do niej parę tricków. Na przykład w “1004 (Anioł)” mamy partię, w której używamy naszych mikrofonów [jako rekwizytów w choreografii].

Q: W porównaniu do innych piosenek, w jaki sposób “1004 (Anioł)” jest inna? I dlaczego?
Yongguk: Jeżeli spojrzycie wstecz do czasów naszego debiutu, “Warrior”, “Power” czy “One Shot”, wszystkie są gwałtowne, bardzo charyzmatyczne jak wojownicy. Powodem, dla którego zmieniliśmy nasz styl na delikatniejszy, było to, że chcieliśmy spróbować konceptu „First Sensibility” [„Pierwsze uczucie”], tak jak w nazwie albumu.
Himchan: Chociaż wyglądamy męsko i agresywnie, posiadamy swoje delikatne, uczuciowe strony.

Q: Jak sądzicie, która część albumu jest najbardziej dojrzała?
Youngjae: Sądzę, że powodem, dla którego nasze piosenki są bardziej dojrzałe, najprawdopodobniej jest to, że w tym albumie mamy możliwość wyrazić więcej swoich uczuć.

Q: Na koniec, co chcecie powiedzieć swoim fanom?
Yongguk: Mam nadzieję, że fani będą nas wspierać i dawać nam mnóstwo miłości. Wszyscy to wiedzą, prawda? Że naszymi 1004 (Aniołami) jesteście wy!!
Yongguk zakończył uroczo tak, jak można się było tego spodziewać. Fani B.A.P, nie zapomnijcie wspierać ich i ich nowego albumu.

© bapyessir.com & bappoland,wordpress.com #Chii (Polish)

No comments:

Post a Comment