MBC Show Champion - Rozmowa 1 B.A.P

Translator: Alex
Original post: http://www.bapyessir.com/2014/02/bap-on-mbc-show-champion-140212.htmlMC: W tym tygodniu odbędzie się rozmowa, która jest pojedynkiem między idolami reprezentującymi swoje czasy. B.A.P, którym nie brak ani urody ani talentu., oraz Lee Min Woo, którego nie trzeba nawet przedstawiać.
Lee Min Woo: Cześć, jestem Lee Min Woo.
B.A.P: 1, 2, cześć, jesteśmy B.A.P yessir! Miło was widzieć!
MC: Tak sobie skromnie posiedzę przez chwilę. Po pierwsze, mamy co dzisiaj świętować – wiecie co? Tak, to właśnie 10 lat temu Lee Min Woo zadebiutował solo.
Lee Min Woo: Ah... Dziękuję! To już 16 lat od debiutu Shinhwa, i 10 od mojego. Jestem zaszczycony gratulacjami młodszych zespołów, i dziękuję wszystkim.
MC: Show champion kontra rozmowa ze starszym muzykiem, to takie miłe. Jest jeszcze jedna rzecz do świętowania. Bang Yongguk został nominowany do Shorty Awards za swoja pracę charytatywną. Pogratulujmy mu! To jest coś, co zasługuje na brawa, prawda?
YG: Jestem zaszczycony, że nominowano mnie do tej ogólnoświatowej nagrody, i uznam ją za sygnał, aby pracować ciężej, i aby B.A.P stał się zespołem, który zawsze ciężko pracuje.
MC: Pomaganie potrzebującym to coś, o czym się myśli, ale co trudno zrobić. Ostatnim razem kiedy byleś w Show Champion powiedziałeś, że gdybyś wygrał loterię, wybudowałbyś szkołę w Afryce. Słyszałem, że oszczędzasz w tym celu.
YG: Właściwie... uszczknąłem co nieco z moich oszczędności, ponieważ musiałem kupić laptopa, ale teraz już naprawdę oszczędzam. Następnym razem postaram się przynieść dobre wieści.
MC: Ah... jesteś bardzo szczery. Gdybym był tobą, nie wspominałbym o laptopie. Już od dawna nie słyszałem o laptopie podczas transmisji. Tytuł nowej piosenki Lee Min Woo to „Taxi”. Słyszałem, że przewidziałeś moją popularność pomiędzy kierowcami taksówek.
LMW: To stara historia... To nie było tak dawno, ale przed moim debiutem, mam na myśli przed comebackiem, ponieważ już trochę minęło od mojego debiutu. Jechałem taksówką i przez przypadek puściłem moja piosenkę, i kierowca powiedział, że będzie popularna. Kierowco taksówki, dzięki tobie reakcje na tą piosenkę są dobre, i ludzie zwracają na nią uwagę, dziękuję.
MC: Show Champion życzy wam bezpiecznej drogi, kierowcy taksówek. A B.A.P i Lee Min Woo kibicują sobie nawzajem. Nie wiedzieliście o tym? Jeśli obejrzycie teledysk B.A.P, jest tam scena w której kibicują „Taxi” Lee Min Woo. Pokażę wam.
LMW: Zabawnie byłoby złapać taksówkę w taki sposób.
MC: On próbuje złapać taksówkę. Wiedział, że Min Woo przyjdzie. W odpowiedzi na to Min Woo również dopingował B.A.P. Nie da się wszystkiego przewidzieć, prawda? Pokazał anioła. To ciepło pomiędzy nimi, tego się nie da nigdzie zobaczyć.
LMW: Tak, tylko w Show Champion.
MC: Można to zobaczyć też w innych programach, ale... Starałem się to przypasować... Przewiduję , że choreografie B.A.P i Min Woo staną się popularne. B.A.P, czy możecie pokazać nam kawałek 1004? Naprawdę jestem jej ciekawy. Pokażcie kawałek nam i widzom, a Min Woo coś o niej powie.
LMW: Czuję się jak w Dancing 9
MC: Tak, to jest Dancing 8... możemy zobaczyć?
LMW: Ma się to uczucie.
MC: Co powiesz jako doświadczony idol?
MW: Są bardzo profesjonalni, ponieważ potrafią to zrobić bez wahania, na żywo. Przeszliście.
MC: Jak się czujecie? LMW was przepuścił dalej.
B.A.P: Jesteśmy szczęśliwi i będziemy ciężej pracować.
MC: OK. Możesz pokazać nam swój taniec do „Taxi”?
LMW: Cóż... jego najważniejszym elementem jest axel.
MC: Ruch stopy jest ważny, prawda?
LMW: Jak ci idzie?
MC: A nieźle, a wam? Możemy to zrobić razem, B.A.P? Dobrze wam idzie? Będziemy rozmawiać więcej po tym, jak obejrzymy kilka występów. Obejrzymy comeback B.A.P oraz Soyu i Jung Gi Ko. Ale najpierw spójrzmy na SPICA i Girl’s Day.

© bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Alex (Polish)

No comments:

Post a Comment