B.A.P w darmowej gazecie w Nagoya B-ex

Translator: Lola
Original post: http://www.bapyessirfansite.com/2013/12/bap-to-be-in-nagoya-area-free-paper-b-ex.html

©Bex

Zadebiutowali w Korei z singlem “Warrior” i wygrali liczne nagrody. A po tym, 6-osobowy zespół B.A.P wciąż pokazuje światu spektakularne akcje na scenie. Myślę, że można powiedzieć, że dzięki takim umiejętnościom i tym, że stali się gorącym tematem, który osiągnął skalę galaktyczną, zadebiutowali w Japonii zeszłej jesieni.

Jak się czuliście, kiedy została podjęta decyzja o waszym japońskim debiucie?

Youngjae: “Ponieważ japoński debiut był w planach od momentu kiedy zaczynaliśmy, byliśmy bardzo podekscytowani kiedy w końcu zapadła ta decyzja. Dzięki temu zaczęliśmy się uczyć japońskiego. Chcieliśmy szybko pokazać nasze występy i piosenki wszystkim w Japonii, więc naprawdę nie możemy się tego doczekać.

Zadebiutowaliście z japońską wersją “Warrior”

Daehyun: „Żeby zaśpiewać tę piosenkę po japońsku, bardzo uważaliśmy przy naszej wymowie i staraliśmy się nie brzmieć niezręcznie. Chociaż ta wersja różni się od koreańskiej, to zachowaliśmy to samo znaczenie piosenki, więc wciąż mogliśmy się indywidualnie wyrazić.”

Co myślicie o japońskich fanach?

Himchan: „Już wcześniej miałem dobre zdanie o Japończykach. Teraz kiedy jesteśmy aktywni w Japonii, bardziej niż się spodziewałem, poruszyło mnie pełne pasji wsparcie od fanów. Poza tym myślę, że Japonki są urocze i piękne.”

Minęły już dwa lata od powstania B.A.P, zespół też dojrzał, prawda?

Himchan: „Z powodu tego, że mieszkaliśmy w dormie jeszcze przed debiutem, nasze komunikacja między sobą stała się jeszcze głębsza. Ponieważ w czasie zeszłorocznej trasy Pacific Tour razem decydowaliśmy i pracowaliśmy nad różnymi rzeczami, ufność do każdego z nas wzmocniła się.

Bang Yongguk: „Myślę, że jeśli czas, który spędzamy razem, będzie dłuższy, wtedy jedność w zespole będzie stawała się silniejsza. Więc od teraz nasz związek będzie stawał się coraz silniejszy, prawda?”

Zaczynając od teraz, jaką osobą chcesz się stać jako artysta?

Bang Yongguk: „Chcemy stać się znani, ale tak żeby muzyka popularna nie miała na nas wpływu. Chcemy stać się również muzykami, którzy mają dobry wpływ na wszystkich słuchających naszej muzyki.”

Jaki styl życia uważasz za uroczy dla dziewczyny w twoim wieku?

Himchan: „Dziewczyna, która lubi swoją pracę byłaby cudowna, prawda?”

Daehyun: „Dziewczyna, która jest uprzejma niezależnie od miejsca i zwraca uwagę na swoje otoczenie, myślę że to jest najlepsze.”

Sposób w jaki wszyscy słuchali poważnie pytań i odpowiadali na nie skromnie był imponujący. „Best Absolute Perfect” byli w stanie wnieść uczucie uprzejmości i pasji z Korei na cały świat.

©Bex
© bapyessir.com #Luna (English) | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Lola (Polish)

No comments:

Post a Comment