B.A.P w FujiTV Two Kantame! POP (09.11.2013)

Translator: Alex
Original post: http://www.bapyessirfansite.com/2013/11/bap-special-interview-on-pop-nov-9-at.html

Kobieta1: Specjalny wywiad z zespołem B.A.P, który daje pełne energii występy.Kobieta2: Do programu przyszedł taki oto e-mail

Mężczyzna: Właśnie.

K: Od Seiry, 13 lat, uczennicy gimnazjum. Dziękujemy, że do nas napisałaś.

M: Gimnazjalistka? Dostaliśmy maila od tak młodej osoby?

K:  Zespół, który nazywa się B.A.P.

M: Tak.

K: „Proszę, zaproście  do waszego programu B.A.P! Ciągle o nich myślę, za dnia i w nocy”. Dziękujemy za tego maila pełnego emocji!

M: Czasami chciałbym myśleć jak gimnazjalista.

YG: Do wszystkich, którzy oglądają Kantame! Pop, witamy, jesteśmy B...

BAP: ...A.P, yessir!Napis: Specjalny wywiad: B.A.P

K: Specjalny wywiad Kantame! Pop z B.A.P!Badman: To wojna z przestępczością / Sprzeciwimy się wszystkiemu, co jest takie samo / Oko za oko, ząb za ząb, pamiętaj te słowa / Nigdy tego nie wybaczymyK: Mimo że wiele k-popowych zespołów śpiewa o miłości, oni śpiewają o społeczeństwie i tańczą z zacięciem – o to zdobywcy wielu nagród, koreański zespół B.A.PBadman: Jestem złym facetem / Zamkniemy cię w ciemności / Pokażemy przerażający obraz.Napis: Żołnierze stawiający czoła światu kpopu.K: Zadebiutowali w roku 2012, i udało im się wybić ponad wiele innych początkujących zespołów. B.A.P oznacza Najlepsi Absolutnie Perfekcyjni, tak więc ich celem jest tworzenie absolutnie najlepszej i perfekcyjnej muzyki. Lider, który pisze też piosenki, Bang Yongguk, Himchan, Daehyun. A także Jongup, Youngjae i Zelo, czyli w sumie 6 członkówDH: Nasza muzyka to męska muzyka.Power: Nie ma innego sposobu niż ten / Ten świat poddał się pieniądzom / Słabi umierają / w cieniu silnych /YG: To nie jest muzyka bez znaczenia i zawartości. Ponieważ chcemy tworzyć muzykę, która będzie poruszać słuchających jej ludzi, kiedy tworzymy piosenki, chcemy, żeby miały przesłanie.K: Piszący piosenki lider Yongguk – jaką wiadomość chciałby przekazać?YG: Kiedy myślę o dzisiejszym społeczeństwie, wydaje mi się, że jest sporo ludzi w potrzebie i takich, którzy nie mają żadnej siły. I na odwrót: są też ludzie, którzy mają pieniądze, ale nie używają ich we właściwy sposób. Ponieważ uważam, że społeczeństwo powinno być miejscem, gdzie ludzie są równi sobie i spokojnie żyją, to oczywiście jako B.A.P staramy stać się zespołem, którzy przekaże tą wiadomość.K: Ta grupa z wielkimi planami miała już swój japoński debiut! Wydali też w tym miesiącu drugi singiel, zaraz po pierwszym, który ukazał się w zeszłym miesiącu. Mają tez w planach trasę po arenach, jednak nie promują tylko w Japonii i w Azji, ale też w innych krajach. W tegoroczne lato odwiedzili miasta takie jak Nowy Jork i Los Angeles - w sumie cztery Amerykańskie miasta, a także Hongkong, Tajwan, Singapur oraz Tokio – wszystko w ciągu dwóch lat od debiutu.HC: Mimo że byliśmy w Ameryce po raz pierwszy, reakcja fanów była naprawdę niesamowita.

YG: Po pierwsze, kiedy jesteś gdzieś indziej, muzyka którą słyszysz jest inna niż w Korei, a amerykanie i inni żyjący tam ludzie byli dużą inspiracją, kiedy dobrze się bawili nawet w trywialnych sytuacjach, takich jak włóczenie się i rozmawianie.K: Wraz ze wzrostem ich wpływów po światowej trasie i repertuarem rozszerzonym o kolejne gatunki, jak się rozwinęli od koreańskiego debiutu dwa lata temu?JU: Od naszego debiutu, biorąc pod uwagę nasze indywidualne możliwości wyrażania siebie, myślę, że teraz jesteśmy w stanie zrobić to lepiej.

YG: Niezależnie od sytuacji, nawet kiedy mieliśmy gorsze dni, udawało nam się jakoś to przetrwać. Pokonywanie tych przeszkód daje motywację do kontynuowania naszej pracy.K: Po tym, jak zobaczyli świat, nie możemy doczekać się co tym razem będą chcieli nam przekazać poprzez swoją muzykę. To byli B.A.P.© bapyessir.com #Nicole (English) | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Alex (Polish)

No comments:

Post a Comment